27 Şubat 2024

Kardashian’ın oğlu seremoniye Messi ile çıktı: “O bir rüyayı yaşıyor”

ABD'nin ünlü ismi Kim Kardashian'ın oğlu Saint, maç seremonisine Lionel Messi ile birlikte çıktı. Kardashian X hesabında Messi ile olan videosunu paylaşıp "O bir rüyayı yaşıyor" dedi.

ABD’de yaptığı reality showlarla ünlenen Kim Kardashian, oğlu Saint’in yaşadığı mutluluğa ortak oldu. La Galaxy ile Inter Miami arasında oynanan karşılaşma öncesi futbolcular sahaya çocuklarla birlikte çıktı. Miami’nin takım kaptanı ve dünyaca ünlü yıldız futbolcu Lionel Messi’ye ise Kim Kardashian’ın 8 yaşındaki oğlu Saint eşlik etti.

Oğlunu X hesabında paylaşan Kardashian, Saint’in futbol sevgisi hakkında konuştu. Kardashian, “O futbola takıntılı ve ben de bebeklerim için her şeyi yaparım, bu yüzden dünyayı dolaşıyorum. Futbol gezileri yapıyoruz. Bütün yaz farklı gösteri oyunlarına gidiyoruz” dedi.

Kim Kardashian’ın paylaşımı milyonlarca kişi tarafından izlenirken, birçok takipçisi tarafından destek yorumları da aldı. Ancak Kardashian’ın bu paylaşımını bazı kullanıcılar da eleştirdi.

Kardashian’ın takipçileri;

“Saint büyük bir futbol hayranı ve futbolu her zaman çok sevdi ve bu da onu fazlasıyla hak ediyor”
“Şu anda yaşayan bir efsaneyle birlikte yürüyor”
“Harika bir manzara, paha biçilemez” yorumları yaparken, “Gerçekten bunu hak eden bir çocuğun bu fırsatı yakalaması harika olurdu. Milyarderlerin çocuğu olarak doğacak kadar şanslı biri değil” eleştirisinde bulunanlar da oldu.