1 Haziran 2024

Paris Hilton’un kızı ortaya çıktı

Paris Hilton, yeni şarkısı “Şöhret Seni Sevmeyecek”i duyurmak için ilginç bir yol tercih etti. Doğduğundan beri magazin kamuoyunun merakla beklediği kızı London’ın fotoğrafını ilk kez paylaşan Hilton; yazdığı duygusal notta arkadaşı Sia ile birlikte yazdıkları yeni şarkısını, anne olduktan sonraki yolculuğunda edindiği tecrübelerden ilham alarak şekillendirdiğini ifade etti.

Küresel ikonlardan Paris Hilton, ikinci çocuğunun yüzünü doğumundan bu yana hiç göstermemişti… Ta ki Instagram’da paylaşana dek.

İLK ÇOCUKLARI TAŞIYICI ANNEDEN

2021 yılının Şubat ayında evlenen Paris Hilton ve Carter Reum çiftinin ilk çocukları, 2023’ün başlarında taşıyıcı annelik yoluyla dünyaya gelmişti. Erkek çocuklarına Phoenix ismini koyan Hilton ve Reum çiftinin ikinci çocuk haberi ise çok kısa bir süre sonra duyuldu. İkinci çocukları kız olan çift, kızlarının adının London olduğunu duyurmuştu.

Paris Hilton, daha önce verdiği bir röportajında kızının ismine 10 yıl önce karar verdiğini açıklamıştı. Hilton, “Bir gün oğluma yeni bir kız kardeş yapmak istiyorum. London (Londra) benim en sevdiğim yerlerden biri ve kızıma da bu ismi koymak istiyorum.” ifadelerini kullanmıştı.

London dünyaya geldiğinden bu yana herhangi bir fotoğrafını paylaşmayan çiftin bu kararına dair Carter Reum, 31 Mart’ta bir röportaj vermiş ve çocuklarını henüz dünyayla paylaşmaya hazır olmadıklarını ifade etmişti. Bu röportajdan iki hafta sonra ise beklenen paylaşım geldi.

“ŞÖHRET SENİ SEVMEYECEK”

Paris Hilton, kişisel Instagram hesabında yaptığı ve London’ı ilk kez gün yüzüne çıkardığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

London Marilyn Hilton-Reum ile tanışın! Kendimi bildim bileli hep London adında bir kızım olmasını hayal ettim. Burada olduğu için çok minnettarım! Onunla geçirdiğim her anı gerçekten önemsiyorum. Melek bebeklerim, Phoenix ile birlikte bana anneleri olmadan önce bu kadar derine etki edebileceğini bile bilmediğim bir aşk gösterdiler. Annelikteki inanılmaz yolculuğum, sevgili arkadaşım Sia ile “Şöhret Seni Sevmeyecek” adlı yeni, derinden kişisel bir şarkıya ilham verdi. Şarkı; çocuklarım, kocam ve ailemle hissettiğim özel bağın dünyadaki her şeyden daha değerli olduğunu hatırlatıyor. İster ailenizle, ister arkadaşlarınızla, ister kendinizle en kutsal ilişkilerinizi kalbinize daha da yakın tutmanız için sizi güçlendirecek bir tarza sahip. Umarım şarkıyı en az benim kadar seversiniz.

PARİS HİLTON KİMDİR?

Paris Hilton, emlakçı Richard Hilton ve sosyetik güzel Kathy Richards Hilton çiftinin ilk çocuğu olarak 1981 yılında New York’ta doğdu. Hilton ailesinin birçok mirasçısından biri olan, annesi ve büyükannesi tarafından “Star” lakabı verilen Paris Hilton henüz çocukken hayırseverlik etkinliklerinde model olarak çalışmaya başladı.

Aileleri 1996 yılında New York’a taşındığında Paris Hilton ve kız kardeşi Nicky; toplum etkinliklerine, hayırseverlik etkinliklerine, moda gösterilerine ve jet sosyetenin partilerine düzenli olarak katılmaya başladı.

2000 yılında ünlü fotoğrafçı David LaChapelle tarafından çekilen ve Vanity Fair’de yayımlanan çarpıcı bir fotoğrafları, artan ünlerini zirve noktasına taşıdı. Bu dönemde Hilton, Donald Trump’ın model ajansı T Management ile anlaşma imzalayarak kariyerindeki ilk ciddi adımı attı. Bu imzadan kısa süre sonra da Christian Dior ve Tommy Hilfiger gibi önde gelen modacıların defilelerinde ve reklamlarında boy göstermeye başladı.

2000’li yıllarda Paris Hilton; Leonardo DiCaprio ve boksör Oscar de la Hoya ile yaşadığı kısa süreli ilişkiler ve akranlarına yönelik acımasız yorumlarıyla kötü bir şöhret kazanmaya başlamıştı. Jet-set partilerinden kopamadığı o dönem, kötü şöhretini daha da artırdı ve 2003 yılında uygunsuz bir kaseti yayınlandı, Fakat bu yeni bir dönemin de başlangıcıydı. Paris Hilton, başına gelen bu acımasız hadiseden sonra kendisini toparladı.

Önce The Simple Life’da başrol oynadı. Ardından ona Teen Choice Ödülü kazandıracak olan House of Wax filminde rol aldı. Bütün bunları takiben ilk kitabı Confessions of An Heiress ile New York Times en çok satanlar listesine girdi. Ayrıca müzik girişimleri ile The World According to Paris ve Hollywood Love Story gibi televizyon şovları ile manşetlere girmeyi başardı.

Eh, son şarkısının ismiyle tezat biçimde şöhret onu “biraz” seviyor gibi görünüyor.

 

 

ETİKETLER: