19 Şubat 2024

Muslera’nın sözleşmesi yılan hikayesine döndü! Uruguaylı masaya oturacağı günü bekliyor!

Galatasaray'ın tecrübeli kalecisi Fernando Muslera'nın sezon sonu sözleşmesi bitiyor. Henüz Uruguaylı ile masaya oturmayan Galatasaray yönetimi, Muslera'ya vereceği ücreti belirledi. Ancak Muslera'nın istediği rakamlar farklı olunca, kulüp yıldız kaleci ile ortak paydada buluşamadı.

Galatasaray’ın 13 yıldır kalesini koruyan tecrübeli ismi Fernando Muslera’nın sözleşmesi haziran ayında bitiyor. Galatasaray yönetiminin masaya oturmaya hazırlandığı Muslera ile sözleşme konusunda anlaşması bekleniyor. Galatasaray, Haziran ayında 38 yaşına girecek olan Muslera’nın talepleri ile yönetimin önerdiği rakam arasında ciddi bir fark olması nedeniyle sözleşme görüşmelerini şimdilik askıya almış durumda.

GALATASARAY’DA 40. YAŞINI GÖRMEK İSTİYOR

Fanatik’in haberine göre; Galatasaray’ın Muslera’ya teklifi 1.5 milyon euro. Sözleşme süresinin 1+1 yıl olması konuşulurken, Uruguaylı kalecinin ise 2.2 milyon eurodan 2+1 senelik kontrat istediği öğrenildi.

SENELİK KAZANCI 2.5 MİLYON EURO

Galatasaray’da 2.5 milyon euro kazanan Muslera’nın Sparta Prag maçındaki son dakikalardaki kurtarışlarıyla, takım için vazgeçilmez olduğunu gösterdi.

Kaynak: Fanatik