8 Haziran 2024

Issız bir adaya düşersen yanına alacağın 3 burç

Bazı burçlar vardır ki onlarla dünyanın her yerine gidebileceğiniz gibi ıssız bir adada da kalabilirsiniz...

Burçlar ve insanlar arasındaki ilişki yüzyıllardır tartışılıyor. Gün içerisinde burç yorumlarını okumadan geçmeyen insan sayısı neredeyse yok denilecek kadar az. Hatta sadece günlük burç yorumlarına bakmayıp, hangi burç insanlarıyla daha uyumlu olup olmadıklarımıza kadar bakıyoruz. İkizler mi uzak dur! Aslan mı, hemen kaç…

Burçlar hayatımızın bu kadar odak noktasındayken, onlarla eğlenceli içerikler hazırlamadan da geri duramadık. İlerleyen günlerde böyle eğlenceli içeriklerimiz olacak elbet ama biz öncelikle Issız Ada’dan yola çıkalım istedik.

Issız bir adaya düşsen yanına alacağın 3 şey nedir derler çoğu zaman biz bunun bakış açısını biraz değiştirdik ve bir uçak ya da gemi kazasında yanlışlıkla ıssız bir adaya düşme ihtimaliniz varsa yanınıza almanız gereken bu 3 burcu sizler için derledik. Bu 3 burç sayesinde hayatta kalma oranınız daha yüksek olacak.

İşte ıssız bir adaya düşerseniz yanınıza almanız gereken 3 burç:

1- Kova burçlarının “yaratıcı zekası” adada hayat kurtarır

Kovanın pratik zekası ve el beceresi adada adeta bir hayat kurtarabilir. Özelliklerini saya saya bitiremeyeceğimiz kova burcunun, aynı zamanda çok konuşkan ve eğlenceli olması ve yeni icatlar geliştirmekte oldukça başarılı olmasından ötürü ıssız bir adada hiçliğin ortasında bir hava grubu oldukça iyi bir fikir olabilir.

2- Yengeç burcu “aşçılık beceresi” sayesinde aç kalmayacaksınız

Aç kalmak istemiyorsanız bir yengeç ile yolculuk yapın. Hem erkek hem de kadın yengeç burçları normal ottan bir yemek yapabilirler. Onlar oldukça beceriklidir. Özellikle yemek konusunda doğuştan aşçıdırlar. Ayrıca yengeç burçları yetenekleriyle kıyafet ayakkabı bile üretir. Çorak olan toprakları adeta birer verimli tarlaya çevirir.

3- Koç burcunun “meraklı yapısı” sayesinde öğrendiklerinizle hayatta kalabilirsiniz

Koç burçları adada yanınıza alabileceğiniz burçlardan bir tanesi oluyor. Çünkü öncü nitelikli bir ateş elementli burç olduğu için hem meraklı hem de heyecanlı olacaktır. Adayı ilk keşfe çıkacak burçlardan bir tanesi olan Koçun sonunu bu merakı getirebilir. Ancak onun yaptıklarını yapmayarak siz hayatta kalabilirsiniz.

ETİKETLER: