10 Mart 2024

Teknoloji çağında sosyal medyadan uzak duran 10 ünlü isim!

Bu ünlü isimler, özel hayatlarını korumak ve işlerine odaklanmak için sosyal medyadan uzak durmayı tercih ediyorlar...

 

 

Facebook ve Instagram çöktü mü? Resmi açıklama geldi! - Son Dakika Teknoloji Haberleri | NTV Haber

Günümüzde teknolojinin hızla gelişmesiyle birlikte, medya platformları hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline geldi. Ancak bazı ünlü isimler, bu dijital çağda sosyal medyadan uzak durmayı tercih ediyor. İşte o 19 yıldız isim…

DANIEL RADCLIFFLE

Sosyal medyadan uzak durmayı tercih eden ismimiz Harry Potter serisi ile yıldızı parlayan Radcliffe. Bir röportajı sırasında eğer sosyal medya hesabı olsaydı kendisi hakkında yazılan yorumları okumanın sağlıksız ve çılgınca olacağını düşündüğünü söyleyen aktör “Eğer bir Twitter hesabım olsaydı yabancılarla kavga ettiğime dair haberler okurdunuz kesin.” diyor.

Daniel Radcliffe Says He 'Wouldn't Want Fame' for His Future Kids

EMMA STONE

Güzel aktris Emma Stone da “İnsanlar sosyal medyanın gelgitlerine katlanabiliyorsa bu onlar için iyi ancak benim böyle bir dünyada yer almaya hiç niyetim yok” diyerek sosyal medya hesabı açmaktan kaçınan isimlerden.

Emma Stone (Actor)

ROBERT PATTINSON

Ünlü Hollywood yıldızının resmi bir sosyal medya hesabı yok ancak bir röportajı sırasında her gün Twitter’a girdiğini söyleyen Pattinson belki de aramızda sahte bir hesapla dolaşıyordur!

Robert Pattinson Feels "Disconnected" From Films After Finishing Them

BRAD PITT

Sosyal medyanın bilgi kirliliğini engellemek adına yararlı olabileceğini düşünmesine rağmen Brad Pitt’in bir sosyal medya hesabı bulunmuyor. Yakışıklı yıldız daha genç olsaydı sosyal medya kullanmanın eğlenceli olabileceğini belirtiyor.

Brad Pitt is spending time with his kids after Angelina Jolie divorce but his girlfriend leaves before they visit | The US Sun

SAOIRSE RONAN

Oscar ve BAFTA adaylığı olan Ronan, sosyal medya üzerinde çalışmanın stres verici olduğunu düşünüyor. İnsanların kendi hayatında olup bitenleri merak ediyor olduğunu ve öğrenmek istediğini ancak bunun onlarını hiç ilgilendirmediğini düşündüğünü de belirtiyor.

Saoirse Ronan reveals she was set to play Weird Barbie | Ents & Arts News | Sky News

KRISTEN STEWART

Sosyal medyanın anlık iletişim olanağına tamamen karşı olmadığını belirten Stewart, yine de sosyal medyaya ihtiyaç duymadığını belirtiyor.

Kristen Stewart Is "Sick" of Seeing "Run-of-the-Mill" Sex Scenes

SANDRA BULLOCK

“Eğer bir sosyal medya hesabım olsaydı insanlara sosyal medyada paylaşılan her şeyin doğru olmadığını hatırlatanlardan olurdum.” diyen Bullock da sosyal medyadan uzak durmayı tercih eden ünlülerden.

Sandra Bullock opens up about motherhood, taking a hiatus from acting - Good Morning America

SCARLETT JOHANSSON

2011 yılında yapılan bir röportajda hayatında neler olup bittiğini düzenli olarak paylaşmanın hoşuna gitmeyeceğini söyleyen Johansson, yıllar sonra sadece Avengers ile ilgili memelere bakmak için sosyal medyayı kullandığını da itiraf etmiş.

Scarlett Johansson Yönetmen Koltuğuna Geçiyor: Başroller Belli Oldu - Haberler - Beyazperde.com

KATE MOSS

Dünyaca ünlü süpermodel Moss, kendi kişisel yaşamıyla ilgili paylaşımlar yapmanın pek de hoşuna gitmeyeceğini söylüyor. İşi hayatında ailesi ve arkadaşlarıyla normal bir yaşam sürmekten zevk aldığını da belirtiyor.

Kate Moss at 50: A supermodel through the decades | CNN

COLIN FIRTH

Colin Firth de sosyal medyaya savaş açanlardan… Ünlü yıldız, sosyal medyada uzun zaman geçirmekten pek hoşlanmadığını belirtiyor.

Colin Firth - The Talks

Bu ünlü isimler, özel hayatlarını korumak ve işlerine odaklanmak için sosyal medyadan uzak durmayı tercih ediyorlar. Onların kararlılığı, hayranlarına daha az erişilebilir olmalarına rağmen, saygı ve hayranlık uyandırmaya devam ediyor.
ETİKETLER: