26 Şubat 2024

Oscarlı oyuncunun ünlü olmadan önce yaşadığı yer şaşırttı! Oradan bir yıldız doğdu…

Son olarak 'The Good Mother' adlı yapımda yer alan, son dönemde geç yaşında sahip olduğu ikiz bebekleriyle konuşulan başarılı oyuncu Hilary Swank, şöhrete kavuşmadan önce annesi Judy ile Hollywood'un sessiz sakin sokaklarında, arabalarının içinde uyuduklarını anlattı.

Hilary Swank, ünlü olmadan önce annesiyle birlikte arabalarında yaşadıklarını açıkladı.

The Wall Street Journal‘a verdiği röportajda 49 yaşındaki Oscar ödüllü oyuncu, Los Angeles’ta oyunculuğa hevesli olarak geçirdiği ilk günlerde, annesi Judy ile birlikte, annesinin babası Stephen’dan kısa bir süre önce ayrılmasının ardından arabalarında yaşadıklarını paylaştı.

“HAVALI YATAKLARDA UYURDUR”

“Los Angeles’ta, annem ve ben ilk olarak Oldsmobile Cutlass Supreme’inde sessiz sakin sokaklarda yaşıyorduk,” diye hatırlıyor.

“Arabada uyumadığımız zamanlarda, ailesi yeni taşınmış ve evlerini satmaya çalışan benim yaşımda olan arkadaşımızın evinde kalıyorduk. Havalı yatakta uyurduk.”

Swank, çocukluğundan beri Washington, Bellingham’da bir karavan parkında yaşamış ve maddi zorluklarla mücadele etmiştir. Yayın kuruluşuna verdiği demeçte, her zaman olaylara olumlu tarafından bakmaya çalıştığını, yiyecek ve barınağa erişimi olduğu için minnettar olduğunu, ancak daha varlıklı arkadaşlarından gördüğü sosyal baskının kendisini izole ettiğini söyledi.

Hilary Swank Is 'Transformed' After Welcoming Twins: Details | Us Weekly

“SINIF AYRIMCILIĞINI HEMEN ANLADIM”

“Arkadaşlarımın ebeveynleri beni akşam yemeklerinden ve oyun buluşmalarından dışlayana kadar karavan parkında yaşamanın beni dışlanmış biri haline getirdiğini fark etmemiştim. Farklı olarak algılandığımı bilsem de, sınıf ayrımcılığını hemen anlamadım.  Ayrıca nerede yaşadığımızın insanlar için kim olduğumdan daha büyük bir sorun olduğunu da anladım.”

Swank, “Los Angeles’tan ayrıldığımız için mutlu olsam da, sık sık toplantılar için oraya gittiğimde, Pasadena’da annemle birlikte arabamızı park edip uyuduğumuz bir caddeden geçiyorum. Zorluklara rağmen, hiçbir şeyimizin olmadığı o günleri derinden hissediyorum.”

Swank şu sıralar 22 Şubat 2024’te sinemalarda gösterime girecek ‘Ordinary Angels’ filminin tanıtımını yapıyor. Hikaye, dul bir adamın hasta kızının hayatını kurtarmasına yardım etmek için yerel halkını bir araya getiren bir kadını anlatıyor.

Hilary Swank gave birth and posted the first photo of her twins | Marca

 

 

ETİKETLER: