26 Şubat 2024

Okyanusun derinliklerinde afrodizyak etkili bir otel!

Sıradan konaklama deneyimlerinden sıkılan ve bu işe gerçekten büyük bir bütçe ayırmayı göze alanlar için dünyanın en pahalı konaklama deneyimlerinden biriyle tanışmaya hazırlanın! Derine, daha derine inmek isteyenlere; karşınızda Lover’s Deep…

Dünyanın en pahalı otellerinden birinin karada değil de Atlantik Okyanusu’nun derinliklerinde olduğunu söylesek… Fazlasıyla iddialı bir tatil arayan ve parayı dert etmeyenler için hayatta bir kez yaşanması gereken bir deneyim! Geceliği 292,000$ olan Lover’s Deep; gerçek anlamda bir denizaltı oteli. İngiltere’de Mile High Club seyahat acentesi tarafından hazırlanan bu efsanevi denizaltı; konuklarına kesinlikle unutamayacakları lüks bir deneyim yaşatıyor. 

OKYANUSUN DERİNLİKLERİNDEN SINIRLARI ZORLAYAN LÜKS

Bu nefes kesici denizaltının konukları, özel uçak ve helikopterlerle bulundukları yerden alınıyor ve denizaltına transfer süreci başlıyor. Sahile indikten sonra ise son hız bir sürat teknesiyle Lover’s Deep’in büyülü dünyasına doğru yola çıkıyorlar. Ve bu gösterişli yolculuğun sonu, denizin derin maviliklerinde lüks bir kaçamağa çıkıyor! 

Özellikle balayı çiftlerinin tercih ettiği Lover’s Deep’te konuklar, konaklama boyunca kendileri için özel olarak hazırlanmış bir mavilik dünyasının parçası, hatta tamamı oluyorlar. Davetkar çift kişilik yatağı, iki kişilik romantizm dolu banyosu ve  kokteyllerin yudumlandığı, kadehlerin kalktığı bar alanı da dahil olmak üzere denizaltının her köşesi okyanusun büyüleyici manzarasına açılıyor.

OKYANUSUN KRALI SİZSİNİZ!

Lover’s Deep‘te konuklar adeta krallar gibi ağırlanıyor. Kaptanı, denizaltını seçtiğiniz bir konuma bağlaması için yönlendirebiliyorsunuz. Demir atmayı istemediğiniz zamanlarda ise gemilerin enkazlarından mercanlara kadar renkli ve eşsiz manzaralar sizi bekliyor. Denizaltının içinde ise konuklara özel olarak hizmet etmek için, geminin diğer ucunda yaşayan kaptan, şef ve kişisel hizmetçiden oluşan 3 kişilik mürettebat yer alıyor. 

Lover’s Deep deneyimini yaşamaya karar verenlere gösterişli bir standart paket bekliyor. Özel sürat teknesi transferi, plaja inişli helikopter transferi, gül yaprakları serpme hizmeti ve yatağa şampanyalı kahvaltı da bu pakete dahil olanlar arasında!

AFRODİZYAK TADIM MENÜSÜ MÜ?

Bu ultra seksi tatil deneyimini radarına alanlarda ilk sırada balayı çiftlerinin olduğunu söylemiştik. Eğer bu çılgın çiftlerdenseniz, denizaltında sizi afrodizyak çılgınlıklarla dolu bir tadım menüsü de bekliyor. Mesela; istiridye, havyar ve narın harmanlamasıyla eşleşen bir çikolata dünyası önünüze seriliyor. 

Son olarak şunu belirtelim; 2024 yılında seyahatlere balıklama dalıyoruz! Önümüzdeki günlerde okyanusun derinliklerdeki otelleri gündemde görmeye hazırlanın. Maldivler’in Anantara Kihavah Maldives Villaları, Dubai’nin Atlantis The Palm’ı ve Singapur’un Resort World Sentosa’sı bunların en dikkat çekicisi.