11 Mart 2024

Kırmızı halının dikkat çeken çiftleri

Ceren Akkuş
Ceren Akkuş Editör
96. Oscar gecesi başladı. Kırmızı halının öne çıkan çiftleri sizlerle...

İlk çift, Oppenheimer filminin yıldızı olan ve oyunculuğa ara verdiğini duyuran Emily Blunt – John Krasinski çifti şık giyimleri ile dikkat çekti.

2021 yılında beşinci kez dünya evine giren Riko Shibata eşi Nicolas Cage ile Oscar Ödül Törenine katılan isimlerden oldu.

2022 yılında 6 yıllık ilişkisini evlilikle taçlandıran ve iki çocuk sahibi olan Kirsten Dunst – Jesse Plemons çifti siyah beyaz tarzıyla kırmızı halıya yakışan çiftlerden oldu.

Oppenheimer filminin yönetmeni olan Christopher Nolan ve Emma Thomas çifti de kırmızı halıda yerini alan isimlerden oldu.

Lupita Nygong ve Joseph Quinn kırmızı halıda el ele! 41 yaşındaki aktris ve 30 yaşındaki aktörün bir arada olmasının özel bir sebebi de var. İkili çok yakında vizyona girecek olan ‘A Quiet Place: Day One’ filminde birlikte başrol oynuyorlar… Ayrıca Nygong’un ’12 Years a Slave’ filmindeki performansıyla En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü alışının üzerinden de tam 10 yıl geçti! Ünlü oyuncu ödül aldığı gece de benzer renkte bir elbise giymişti; ne tesadüf! Bu sene gerçekleşen törende ise kendisini sunucu olarak sahnede görmemize saniyeler kaldı!

Hollywood’un Barbie’si Margot Robbie ve Tom Ackerley çifti de kırmızı halıda yerini alan isimlerden oldu.