22 Şubat 2024

Britney Spears “Bekarlık sultanlıktır!” dedi ama…

Genç yaşta yakaladığı şöhreti taşıyamayanlar listesine ilk sıralardan giren Britney Spears yine gözleri üzerine çekmeyi başardı! Sürekli olarak sansasyonel haberlerle manşetleri süsleyen dünyaca ünlü pop yıldızı; son dönemlerde Instagram hesabı üzerinden paylaştığı fazla iddialı dans videolarıyla da çok konuşuluyor...

Genç yaşta yakaladığı şöhreti taşıyamayanlar listesine ilk sıralardan giren Britney Spears yine gözleri üzerine çekmeyi başardı! Sürekli olarak sansasyonel haberlerle manşetleri süsleyen dünyaca ünlü pop yıldızı; son dönemlerde Instagram hesabı üzerinden paylaştığı fazla iddialı dans videolarıyla da çok konuşuluyordu. Geçtiğimiz günlerde yine aynı tarzda yaptığı paylaşımın altına “Bekar olmak harika!” yorumunu yazan Spears’ın aslında o kadar da bekar olmadığı iddia ediliyor…

Britney Spears 2023 yılında, 6 yıl aşk yaşayıp 14 ay evli kaldığı Sam Asghari’den olaylı bir şekilde boşanmıştı. Dünya basınının yoğun ilgi gösterdiği bu boşanmada; ihanet ve şiddet iddiaları da vardı. Boşanma sürecinde ise ortaya ses getiren bir iddia atıldı ve boşanmanın ardından da bu iddianın doğru olduğu ortaya çıktı. 

Boşandıktan sonra; tuvaletleri temizleyip çöpü dökmesi için işe aldığı sabıkalı bir genç olan Paul Richard Soliz ile aşk yaşamaya başlayan Spears, uzun bir süre magazin gündemini meşgul etmişti. Ünlü şarkıcıya yakın kaynaklardan alınan bilgilere göre bu skandal ilişki pek uzun sürmemişti. Spears, genç sevgilisinin suç geçmişini öğrendikten sonra bu ilişkiyi bitirmişti. 

AYRILIK UZUN SÜRMEMİŞ!

Spears’ın çalkantılı aşk geçmişini özetlediysek, gelelim şimdiki iddiaya! Geçtiğimiz günlerde Instagram hesabı üzerinden yine o meşhur dans videolarından paylaşan Spears, paylaşımın altına “Beautiful Sunday 🌹 Hopeless, romantic understanding that being single is awesome 🇬🇧🇬🇧🇬🇧🍒🍒🍒 !!!” şeklinde bir yorum yazarak bekar olmanın harika olduğunu söylemişti. Fakat ünlü yıldızın yakın çevresi Spears’ın bekar olmadığı iddia ediyor!

Us Weekly’nin haberine göre; dünyaca ünlü popçuya yakın kaynaklar, pop yıldızının hala eski hizmetçi sevgilisi Soliz ile görüştüğünü iddia ediyor. 

SOLIZ HALA KAREDE!

Yine ünlü yıldıza yakın başka bir kaynağın açıklamasına göre de Spears ve Soliz ilişkisi tüm hızıyla devam ediyor ve kaynak “Soliz hala karede!” diye açıklıyor. 

Spears’a yakın başka bir kaynağın söylediğine göre ise; Spears, Sam Asghari’den boşandıktan kısa bir süre sonra Los Angeles’taki malikanesinde temizlik işi yapmak üzere işe aldığında tanıştığı Soliz ile hala devam eden ilişkisinde dışarıda çok fazla buluşmuyorlar. Santa Barbara’ya tatile gittikleri ve haftada iki veya üç gece aynı evde birlikte kaldıkları da iddia ediliyor. 37 yaşındaki Soliz’in tam zamanlı çalıştığını ve aile yükümlülükleriyle ilgilenmek zorunda olduğunu açıklayan kaynak; “Spears onun gitmesinden hoşlanmıyor. O daha fazla ilgiyi hak ettiğini düşünüyor ama Soliz’in çocuklarının da yanında olması gerekiyor.” şeklinde olayı detaylandırmış. 

ÇOCUKLARINI SPEARS İLE TANIŞTIRMIŞ!

Ünlü yıldıza yakın başka bir kaynaktan alınan bilgiye göre ise; Soliz çocuklarını Spears ile tanıştırmış! Özellikle Soliz’in 7 yaşındaki oğlu ile arasının çok iyi olduğu iddia edilen Spears için çocuklardan tam not aldığını söyleyebiliriz! 

Fakat Spears’ın ailesi ve ekibi için aynı şeyi söyleyemeyiz! Ünlü yıldızın ailesi ve yakın çevresi; çok sayıda suça bulaşan ve kabarık bir sabıka kaydına sahip Soliz’e şüphe ile bakmaya devam ediyorlar.

İlk olarak Ağustos 2023’te bir arada görülen Spears ve Soliz, aynı yılın Eylül ayında Page Six’e verdiği röportajda Spears için; “O olağanüstü bir kadın; çok iyi, pozitif bir insan.” demişti. Kendisini temize çıkarmaya çalışan Soliz; “Ben kötü bir adam değilim. Geçmişte bazı hatalar yaptım, benim hakkımdaki önyargıları anlayabiliyorum. Ben çalışan bir adamım. Kendi işimin sahibiyim…” şeklinde açıklamalarda bulunmuştu. 

AŞK YENİDEN Mİ?

Son iddialara göre ise bu çalkantılı ve suç oranı yüksek aşk hikayesinin yeniden canlandığı söyleniyor. Spears cephesinden henüz resmi bir açıklama gelmedi; ilerleyen günlerde bu iddiaların doğruluğunu da hep beraber göreceğiz…

ETİKETLER: